KONST / Litografier / Färglitografi 12508091
nr 1250 8091
Plura Jonsson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 60/150. Motivet: 64x45 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:00:56
26/4 13:54:13
Plura Jonsson
Läs mer om Plura Jonsson